پردازشگر تراز سامانه

شرکت پردازشگر تراز سامانه به عنوان اولین شرکت گروه فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1386 با هدف تولید نرم افزارهای تحت ویندوز با نام تجاری تراز آغاز نمود و طی دوران فعالیت خود با بهره گیری از کادر مجرب و فعال و همکاری صاحب نظران خبره ، توانست نقش بسزایی را در صنعت IT کشور ایفا نماید . این شرکت با ارائه محصولات متنوع در حوزه های مالی ، اداری ، صنعتی ، بیمارستانی ، هتل داری و دیگر نرم افزار های کاربردی توانسته سهم عظیمی را از بازار نرم افزار کشور در دست گیرد.
Image
Image

فن آوران تراز سامانه

امروزه اهمیت شبکه‌های کامپیوتری برکسی پوشیده نیست. ایجاد ارتباط سیستمی، اشتراک منابع و استفاده بهینه و همزمان ازاین منابع به عنوان طبیعی‌ترین امکانات یک شبکه کامپیوتری محسوب می‌شود. شرکت فن‌آوران ترازسامانه با هدف توسعه و نوآوری در فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات (ICT)و با اتکا به دانش موسسین خود تاسیس گردید.این شرکت مفتخر است امتیازات و توانمندی‌های خود را در زمینه IT به اطلاع مشتریان محترم برساند و امید است راهکارها و خدمات ما پاسخگوی نیاز شما باشد.

وب گستر تراز سامانه

شرکت وب گستر تراز سامانه بعنوان یکی از ارکان گروه شرکت های تراز سامانه،فعالیت خود را در راستای تحلیل ، طراحی و تولید نرم افزارهای مالی ، اداری ، صنعتی تحت وب بر اساس تکنولوژی java آغاز کرد و در کنار طراحی و تولید وب سایت ها و پرتال های تخصصی ، طراحی و تولید گجت های اندرویدی ، وب سایت و فروش آنلاین از طریق سایت، پروژه Web Base نمودن نرم افزار جامع مالی،اداری و صنعتی تراز (تولید شده در شرکت پردازشگر تراز سامانه) را در دستور کار خود قرار داد که امکان ارتباط با نرم افزار از طریق پیاده سازی وب سرویس و API نیز فراهم گریده است.
Image
Image

بهسامان تراز سامانه

شرکت بهسامان تراز سامانه ، به منظور ارائه خدمات پیاده سازی ، پشتیبانی ، راه اندازی و راهبری نرم افزار در ابتدا به صورت واحدی از شرکت پردازشگر تراز سامانه فعالیت خود را آغاز کرد و پس از مدتی به یک شخصیت حقوقی مجزا تبدیل گردید. این شرکت هم اکنون در زمینه های دیگری چون خدمات مالی و حسابداری ، اصلاح ساختار درون سازمانی فعالیت گسترده ای دارد.

درباره تراز سامانه

سیستم‌های تراز توسط کارشناسان ما در نزدیک به 30 دانشگاه کشور و برگزاری کلاس‌ها و سمینارهای دانشگاهی در حوزه‌ی کارآفرینی، مدیریت، حسابداری و آشنایی با فناوری‌های جدید توسط مدیران ‌ارشد تراز سامانه در راستای همین هدف است.

حقوق مصرف کننده

بحث رعایت اخلاقیات در فرایندهای تولیدی به بررسی میزان رعایت ابعاد و مسائل اخلاقی در سیستم‌های تولیدی می‌پردازد. به عبارت دیگر، در سیستم‌های تولیدی، علاوه بر توجه به بهبود بهره وری، عملکرد آنها در زمینه رعایت اخلاقیات نیز از موضوعات با اهمیت می‌باشد.