وقتی نرم افزار حسابداری ندارید چه مواردی را از دست می دهید

تاریخ آغاز 1400/10/19 - 22:59:34
وقتی نرم افزار ندارید

 

تصور کنید با توجه به حجم کار هر روز پر از ترافیک کاری هستین، باید اسناد و مدارک مختلف را ثبت و ضبط کنید و در عین حال شرکت میخواد تصمیم جدیدی را بگیرد و ممکن استراتژی تغییر بدهد.

برای این منظور نیاز به اطلاعات مالی دارد که از گذشته و حال اکنون خود با خبر بشود تا بتواند نقشه راه فردا خودش را درست ترسیم کند. اما به دلیل سنتی بودن یا عدم استفاده از نرم افزارهای توانمند حسابداری،  آماده کردن این گزارشات مستلزم حضور نیروی واحد مالی و اداری و صرف زمان بسیار که این باعث میشود ما هزینه فرصت از دست رفته را ایجاد کنیم

 

و نتوانیم تصمیم درست و بموقع که در رشد سازمان تاثیر مهمی دارد بگیریم.

 

 

مشتریان از شما خرید میکنن و همینطور شما از تامین کنندگان و پرداخت هزینه های متعدد .

حالا یک مشتری یا همکارهای  سازمانی و یا مدیریت  یک گزارشی را نیاز دارن به دلیل عدم استفاده از نرم افزار حسابداری مناسب باعث میشود تعداد نیروی واحد حسابداری را افزایش بدهید و دائما شلوغ هستید و دلیلش را ممکن ندونید و طبیعی بنظرتون بیاد و از این باب خوشحالم هستید که حجم تبادلات زیاد و تصور میکنید همه ی احوال خوب است .

ولی در صورتی که هم کارها به موقع و درست انجام نمیشه و هم اینکه هزینه مستقیم نیروها و هزینه های غیر مستقیم زمانی و ... پرداخت میکنید. 

 

..................................................................................................................................................

در ماه مثلا به نیروی سوم حسابدرای ماهیانه 8.000.000 تومان دستمزد پرداخت میکنید در صورتی که با داشتن یک نرم افزار حسابداری مناسب مثل تراز سامانه نیازی به چنین هزینه نیروی اضافی، یا اینکه از این نیرو در جاهای دیگر میتوانید استفاده کنید.

یا نیروهای شما بجای نقش اپراطوری نقش کنترل گر را پیش خواهند برد. و این موارد آنقدر طبیعی شده است که مشکلی ندارید و تصور میکنید همه چیز طبق روال در جریان است!

یک کارمند حسابداری یا واحد های دیگر شما به شدت از حجم کاری زیاد شکایت دارد، چون شما برآورد دقیقو درست از کارهاشون ندارید، یک نیرو جدید به بخش  مربوطه اضافه می کنید و تصور می کنید همه چیز خوب است!  در صورتی که با داشتن یک نرم افزار حسابداری همانند تراز سامانه هوشمندانه تر مدیریت میکنید.

 

در چنین وضعیتی سازمان متحمل چه میزان ضرر و زیان می‌شود؟

اگر چنین وضعیتی حتی به تعداد کم تکرار شود چه سرنوشتی در انتظار کار و کسب شماست؟

و در نهایت شما چگونه از چنین اتفاقاتی باخبر می‌شوید، آیا اطلاعی از نحوه‌ پیگیری مشتریان و عملکرد کارکنانتان دارید.

گاهی اوقات شرایط فقط خوب به نظر می‌رسد، درحالی‌ که در واقعیت ماجرا، چیز دیگری در حال رخ دادن است و همین امر باعث می‌شود بعد از یک مدت کوتاه نتایج دلخواه به‌دست نیامده و بسیاری از کسب و کارها با شکست مواجه شوند.


در بازار رقابتی فعلی، یک نرم افزار حسابداری قدرتمند می‌تواند شرایط را کاملا به نفع شما تغییر دهد. همه این داستان ها یک منبع دارند، چون شما خیلی از اتفاقاتی که در نبض کسب و کار شما (بخش مالی و فروش) رخ می دهد را نمی توانید بدون داشتن نرم افزار حسابداری مناسبی چون تراز سامانه ببینید،

 

پس اشتباهاتی که اتفاق می افتد را متوجه نمی شوید و تصور می کنید همه ی موارد عالی است! اگر هم مشکلی در واحدها باشد آن را به جامعه و شرایط جاری نسبت می دهید!

 

از ما رایگان مشاوره خرید بگیرید. 

میتوانید نرم افزار حسابدرای تراز سامانه را بصورت آنلاین ببینید کافیست شماره تماس تون را برای ما ثبت کنید.

ثبت درخواست - تراز سامانه (tarazgroup.com)

نظرات

نامشخص
1400/10/21 - 23:19
تست می شود
نامشخص
1400/10/21 - 23:29
تست دوباره