صفحه ترازسامانه در اینستاگرام را دنبال نمایید و از امتیازات ویژه استفاده نمایید... Special points on Taraz Instagram page Follow
Toggle Bar

اخبار و اطلاعیه ها

نرم افزار حسابداری چیست و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

به گونه‌ای از نرم‌افزارهای کاربردی  که  ...

 

 اطلاعات بیشتر

APP android

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی عملیات کنترل و ثبت داده ها بسیار ساده تر شده و لزوم استفاده از اپلیکشن های اندروید بسیار حائز اهمیت است، گروه شرکتهای ترازسامانه با استفاده از تکنولوژی روز نرم افزار اندروید خود را سال هاست که روانه باز نموده و . . .

 اطلاعات بیشتر

نرم افزار داشبورد مدیریتی تراز

نرم افزار داشبورد مدیریتی تراز

یکی از مسائلی که اغلب مدیران و روسای شرکتها به صورت روزانه با آن درارتباط می باشند دریافت گزارشات از حسابداران است، مسئله ای که مدیران بایستی گزارش دریافتی را از نظر . . .

اطلاعات بیشتر
بهای تمام شده کالای ساخته شده چیست و نحوه محاسبه آن به چه صورت می باشد؟  چرا بهای تمام شده ترازسامانه؟

بهای تمام شده کالای ساخته شده چیست و نحوه محاسبه آن به چه صورت می باشد؟ چرا بهای تمام شده ترازسامانه؟

با توجه به میزان رشد تورم در کشور و عدم اطلاع دقیق ازبهای کالای عرضه شده وهمچنین پیشگیری از زیان احتمالی ، نیاز به تهیه صورتی از وضعیت تولید با توجه به BOM و هزینه های سربار امری بدیهی می باشد، در همین راستا . . .

اطلاعات بیشتر

چرا نرم افزار ترازسامانه؟

Unlimited User یکی از آیتم های مهم که اکثر شرکتها در انتخاب نرم افزارهای حسابداری به آن دقت میکنند محدودیت در تعداد کاربران می باشد، چراکه در حین استفاده از نرم افزار و با توجه به پیشرفت و ارتقاء شرکت نیاز به تهیه و یا پرداخت وجهی در قبال کاربران بیشتر نداشته باشند، با استفاده از نرم افزار ترازسامانه شما محدودیتی در تعداد کاربران نخواهید داشت و میتوانید n تعداد کاربر با دسترسی های متعدد تعریف و تعیین نمایید

معرفی برخی از سیستم ها و زیر سیستم ها

مفتخریم که برخی از نرم افزارها، سیستم ها و حوزه های مالی مرتبط را به صورت کوتاه و خلاصه به شما دوست گرامی معرفی کنیم

با فرآیند توزیع و پخش مسئله دارید؟ مامور پخش خود را نمیتوانید کنترل کنید؟

با فرآیند توزیع و پخش مسئله دارید؟ مامور پخش خود را نمیتوانید کنترل کنید؟

توزیع محصول یا خدمات یا محل یکی از چهار رکن بازاریابی است. توزیع به فرایند رساندن کالا یا خدمات به دست مشتریان برای استفاده یا مصرف گفته می‌شود. توزیع می‌تواند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم و از طریق واسطه‌ها انجام شود. توزیع میتواند . . .

اطلاعات بیشتر
اپلیکیشن چیست؟ و چه کاربردی در حسابداری دارد؟

اپلیکیشن چیست؟ و چه کاربردی در حسابداری دارد؟

🔸اپلیکیشن چیست؟ 🔸«اَپلیکیشن» تلفظی از واژه انگلیسی Application است که گاهی به صورت مخفف و کوتاه شده «اَپ» (App) به کار می‌رود. اپلیکیشن یک بسته و مجموعه نرم‌افزاری است که مهم‌ترین ویژگی‌اش . . . .

اطلاعات بیشتر
تولید بهینه نتیجه برنامه ریزی دقیق

تولید بهینه نتیجه برنامه ریزی دقیق

با توجه به اهمیت تولید و پروسه های مرتبط با این فرآیند مهم اهمیت برنامه ریزی دقیق تولید و فرآیندهای مرتبط با آن بسیار حائز اهمیت می باشد، استفاده از منابع و تعیین ظرفیت تولید با توجه به نیاز بازار و کوتاه کردن صف انتظار از اهم موارد می باشد که ذهن مدیران را مشغول نموده

اطلاعات بیشتر
نرم افزار فروش فروشگاهی یا صندوق های فروش

نرم افزار فروش فروشگاهی یا صندوق های فروش

نرم افزارهای فروشگاهی زیادی در بازار موجود می باشد، طبق بررسی و نظرسنجی انجام شده بسیار از کاربران این نرم افزارها به دلایل متعدد از سیستم های موجود ناراضی هستند، مبحث انتظار مشتریان برای ثبت فاکتور بعضی اوقات بسیار قابل تعمل می باشد و به دنبال آن نارضایتی هایی را به دنبال دارد و این امر منجر به کاهش مشتریان فروشگاه میشود، در سیستم / نرم افزار فروش فروشگاهی ترازسامانه . . .

اطلاعات بیشتر
انبار، انبارداری و روش های انبارگردانی

انبار، انبارداری و روش های انبارگردانی

تعریف انبار، اهمیت انبار در شرکتها، وظایف و تعهدات انباردار به همراه فرآیندهای ویژه انبارگردانی به همراه معرفی نرم افزار انبار ترازسامانه و آموزش انبارگردانی

اطلاعات بیشتر

درباره تراز سامانه

سیستم‌های تراز توسط کارشناسان ما در نزدیک به 30 دانشگاه کشور و برگزاری کلاس‌ها و سمینارهای دانشگاهی در حوزه‌ی کارآفرینی، مدیریت، حسابداری و آشنایی با فناوری‌های جدید توسط مدیران ‌ارشد تراز سامانه در راستای همین هدف است.

حقوق مصرف کننده

بحث رعایت اخلاقیات در فرایندهای تولیدی به بررسی میزان رعایت ابعاد و مسائل اخلاقی در سیستم‌های تولیدی می‌پردازد. به عبارت دیگر، در سیستم‌های تولیدی، علاوه بر توجه به بهبود بهره وری، عملکرد آنها در زمینه رعایت اخلاقیات نیز از موضوعات با اهمیت می‌باشد.