پیوستن به گروه شرکت‌های ترازسامانه

پیوستن به ترازسامانه

پیوستن به گروه شرکت‌های ترازسامانه

گروه شرکت‌های ترازسامانه

گروه شرکت‌های ترازسامانه اولین شرکت خود را با هدف تولید نرم‌افزارهای جامع و یک‌پارچه (ERP) در سال۱۳۸۷ با نام «پردازشگر تراز سامانه» تأسیس کرد و طی سال‌ها کسب تجربه و توسعه روزافزون نرم‌افزار و صنایع سخت افزار وابسته، به منظور تفکیک و توسعه تخصصی حوزه‌های فعالیت با تأسیس سه شرکت دیگر به نام‌های «بهسامان ترازسامانه»، «فن آوران ترازسامانه» و «وب‌گستر ترازسامانه »، توانست به یک هلدینگ فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات تبدیل شود.

فرصت‌های همکاری با ترازسامانه

خانواده ترازسامانه بیش از ۵۰ نفر عضو دارد. افرادی جوان و خوش ذوق که در مسیر توسعه و پیشرفت شغلی، آینده روشنی را برای خود ترسیم کرده‌اند. ما در ترازسامانه تلاش می‌کنیم تا در محیطی صمیمانه و پویا، فرصت پیشرفت و یادگیری را برای یگدیگر فراهم کنیم و بصورت مستمر آنرا بهبود بخشیم.

اگر شما هم به پیشرفت فکر می‌کنید و دوست دارید از فرصت‌های موجود در ترازسامانه بهرمند شوید و کسب و کار و شبکه روابط خود را توسعه دهید یا اینکه تمایل دارید توان تخصصی و مهارت‌های فردی خود را افزایش داده و محیط کاری پویا و دوستانه‌ای را تجربه کنید می‌توانید به خانواده ترازسامانه بپیوندید.

در ادامه فرصت‌های همکاری با ترازسامانه را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

تماس با ما

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، خیابان فوزی (هفتم)، پلاک ۴ واحد ۱۲

  • کدپستی:  ۱۴۳۵۶۷۳۷۹۷

  • تلفن:  ۵۸۴۵۲۰۰۰-۰۲۱

  • نمابر:  ۸۸۱۹۲۶۱۲-۰۲۱

برای ما ایمیل ارسال کنید

شما می‌توانید درخواست خود را برای ما ایمیل کنید یا از طریق فرم تماس صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید. در کوتاه‌ترین زمان پاسخ می‌دهیم.

info@tarazgroup.com
sale@tarazgroup.com

پیوستن به شبکه همکاران فروش

همکاران فروش ترازسامانه

درخواست مشاوره رایگان

نرم افزارهای ERP جامع و یکپارچه تراز سامانه،

ابزاری کامل برای پاسخی دقیق به تمامی نیازهای کسب و کار شماست