با تراز سامانه به سامانه مودیان متصل باشید

با تراز سامانه به سامانه مودیان متصل باشید

با تراز سامانه به سامانه مودیان متصل باشید

با نرم افزارهای تراز سامانه به سامانه مودیان متصل باشید

سامانه ارسال صورتحساب‌های مالیاتی به عنوان یکی از خدمات الکترونیکی دولتی است و به منظور سهولت ارائه خدمات مالیاتی برای کسب و کارها و شرکت‌ها ایجاد شده است. این سامانه به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت سازمان امور مالیاتی کشور در دسترس عموم قرار دارد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا صورتحساب‌های مالیاتی خود را به سادگی و در کمترین زمان ممکن به سازمان امور مالیاتی ارسال کنند.

ارسال صورتحساب از این طریق به سازمان امور مالیاتی با نرم افزار تراز سامانه، یکی از بهترین و سریعترین روش‌های ارسال صورتحساب‌های مالیاتی است.

این نرم افزار با قابلیت‌های متنوع و قابلیت تعامل با سامانه مودیان، به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به کمک شرکت‌های معتمد، به صورت مستقیم صورتحساب‌های مالیاتی خود را به راحتی و با امنیت بالا به سازمان امور مالیاتی ارسال کنید. البته هر دو ساختار در نرم افزار تراز سامانه تعبیه شده است و شما حق انتخاب دارید.

ویدئوهای آموزشی سامانه مؤدیان نرم افزار ترازسامانه

ویدئو

مراحل ثبت نام در سامانه مؤدیان ترازسامانه

برای مشاهده کلیک کنید

ویدئو

اصلاح، ابطال و برگشتی در سامانه مؤدیان

برای مشاهده کلیک کنید

ویدئو

نحوه ارسال صورتحساب به سامانه مؤدیان

برای مشاهده کلیک کنید

دریافت کد CSR

کد CSR سامانه مودیان و دریافت آن از وب سایت تراز سامانه (فایل راهنما)

کد CSR یک کد مهم و حیاتی برای ایجاد امنیت و اعتماد در فضای اینترنت است. با استفاده از این کد، شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که اطلاعات شخصی و اطلاعات مالی شما به صورت ایمن و با امنیت بالا انتقال داده شده و از دسترسی های غیرمجاز محافظت شده است.

تراز سامانه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بدون نیاز به دانش فنی، کد CSR خود را دریافت کنید. برای دریافت کد CSR خود، ابتدا به وب سایت تراز سامانه مراجعه کنید. سپس با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، مانند نام شرکت، شناسه ملی، و ….، کد CSR خود را دریافت کنید.

با دریافت کد CSR از وب سایت تراز سامانه، می‌توانید به راحتی از قابلیت های امنیتی بالای این کد استفاده کنید و اطمینان داشته باشید که اطلاعات شخصی و اطلاعات مالی شما به صورت ایمن و با امنیت بالا انتقال داده می‌شوند.

در کل، با استفاده از وب سایت تراز سامانه و دریافت کد CSR، شما می‌توانید از امنیت بالای فضای اینترنت بهره‌مند شوید و به سادگی و با اطمینان خاطر اطلاعات مالی کسب و کار خود را به سازمان امور مالیاتی انتقال دهید.

درخواست دمو سامانه مؤدیان

دریافت کد CSR سامانه مؤدیان

مشاوره تلفنی خرید

درخواست مشاوره رایگان

نرم افزارهای ERP جامع و یکپارچه تراز سامانه،

ابزاری کامل برای پاسخی دقیق به تمامی نیازهای کسب و کار شماست