اعطاء رایگان نرم افزار حسابداری

طرح ویژه تراز سامانه برای توسعه زیر ساخت‌های علمی کشور

استارت آپ‌ها

اگر شما یک استارت آپ هستید

شرکت‌های دانش بنیان

اگر شما یک شرکت دانش بنیان هستید

انجمن‌های غیر دولتی (NGOها)

اگر شما NGO هستید

ما در تراز سامانه همراه شما هستیم.

طرح ویژه تراز سامانه
برای گسترش زیر ساخت‌های علمی کشور

شرکت پردازشگر تراز سامانه به منظور همراهی با شرکت‌های دانش بنیان، استارتاپ‌ها و انجمن‌های غیر دولتی (NGOها) در جهت تحقق اهدافشان در محیط پر تلاطم تجاری کنونی، این امکان را دارد تا به پشتوانه دانش سازمانی خود خدمات متمایز زیر را به متقاضیان ارائه و پشتیبانی کند.

  • اعطاء رایگان نرم افزار حسابداری

  • سه ماه پشتیبانی رایگان از نرم افزار ارائه شده

توسعه زیر ساخت‌های علمی و فناوری از جمله موضوعاتی است که در بسیاری از کشورها ازجمله کشورهای درحال توسعه و توسعه یافته بسیار حائز اهمیت بوده و مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به اینکه بسیاری از پژوهشگران و دانشجویان در این حوزه فعالیت می‌کنند، یک نرم افزار حسابداری خوب و توانمند که کاربری ساده‌ای نیز داشته باشد می‌تواند در این زمینه به آنها کمک شایانی کند.

با استفاده از نرم افزار حسابداری خوب، پژوهشگران و دانشجویان قادر خواهند بود تا به راحتی هزینه‌های خود را مدیریت، پروژه‌های خود را برنامه‌ریزی و به صورت دقیق‌تر و شفاف‌تر بر فرآیند آنها نظارت کنند. همچنین می‌توانند گزارشات به‌هنگام و مرتبطی را در زمان مناسب از نرم افزار دریافت کنند. بهره‌مندی از یک نرم افزار حسابداری خوب تاثیر قابل توجهی در روند کار آنها داشته و باعث بهبود کیفیت پروژه‌های تحقیقاتی و در نتیجه گسترش زیر ساخت‌های علمی کشور می‌شود.

سیستم مدیریت مالی و حسابداری

با سیستم مدیریت مالی و حسابداری پیچیدگی‌های فرآیندهای مالی را با صدور خودکار اسناد مالی ساده کنید.

نرم افزارهای جامع و یکپارچه ERP تراز سامانه

سیستم مدیریت منابع انسانی

سیستم مدیریت منابع انسانی با مکانیزه‌کردن تمامی فرآیند‌ها از اتلاف منابع انسانی جلوگیری کرده و بهره‌وری را افزایش ‌می‌دهد.

نرم افزارهای جامع و یکپارچه ERP ترازسامانه

سیستم مدیریت انبار و تدارکات

به کمک سیستم مدیریت انبار و تدارکات می‌توانید برنامه‌ریزی مناسبی برای تامین به‌موقع کالاها داشته و از کمبود آنها جلوگیری کنید.

نرم افزارهای جامع و یکپارچه ERP ترازسامانه

سیستم مدیریت بازاریابی و فروش

به کمک سیستم مدیریت بازاریابی و فروش رفتار و روند حرکت کسب و کارتان را براساس پارامتر‌های مختلف به طور دقیق رصد و اندازه‌گیری کنید.

نرم افزارهای جامع و یکپارچه ERP ترازسامانه

سیستم مدیریت بازرگانی

سیستم مدیریت بازرگانی نظارت و کنترل عملیات تا تصمیم‌گیری و سیاست‌گذاری سریع و مؤثر واحد بازرگانی را برای شما امکان‌پذیر ‌می‌کند.

نرم افزارهای جامع و یکپارچه ERP ترازسامانه

سیستم مدیریت تولید و بودجه‌ریزی

برنامه‌ریزی برای کنترل و مدیریت داده‌ها و مصرف مواد اولیه را متناسب با نیازهای روز و الزامات تولیدی سازمان خود پیش ببرید.

نرم افزارهای جامع و یکپارچه ERP ترازساانه

نرم افزار حسابداری رایگان

تراز سامانه

بهره‌مندی از نرم افزار حسابداری رایگان ترازسامانه علاوه بر کاهش هزینه‌های راه‌اندازی کسب و کار، امکان مدیریت بهینه کسب و کار را نیز برای شما فراهم می‌کند.

با استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان تراز سامانه به راحتی فرآیند مالی خود را مدیریت کنید، این نرم افزار قابلیت پشتیبانی از چند زبان و چند شعبه را دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی شعبات دیگر خود را بصورت یکپارچه مدیریت کنید.

نرم افزار حسابداری رایگان

فعالیت تجاری خود را آغاز کنید

فعالیت مالی کسب‌وکار خود را مدیریت کنید

با آخرین تغییرات مالی همگام باشید

نرم افزار حسابداری رایگان تراز سامانه برای شرکت‌های دانش بنیان

اعطاء نرم افزار حسابداری رایگان به شرکت‌های دانش بنیان

شرکت‌های دانش بنیان

شرکت‌های دانش بنیان شرکت‌هایی هستند که با استفاده از فناوری و نوآوری، به دنبال حل مسائل جامعه و ارائه راهکارهای جدید هستند. این شرکت‌ها در حوزه‌ها مختلفی فعالیت می‌کنند از جمله فضای مجازی، سلامت، حمل و نقل، تجارت الکترونیک و غیره.

تعداد شرکت‌های دانش بنیان در سراسر جهان رو به افزایش است و بسیاری از آنها با توجه به موضوع فعالیت و تقاضای بازار هدف رشد سریعی را تجربه کرده و فعالیت خود را گسترش می‌دهند. در کشور ما نیز تلاش بسیار زیادی برای کمک به حمایت از این شرکت‌ها صورت گرفته و تعداد آنها نسبت به سال‌های گذشته رو به افزایش است.

نرم افزار حسابداری رایگان تراز سامانه برای استارتاپ‌ها

اعطاء نرم افزار حسابداری رایگان به استارت‌آپ‌ها

استارتاپ‌ها

استارت‌آپ‌ها به مشاغل جدیدی اطلاق می‌شود که افراد به وسیله آن قصد دارند فراتر از بنیانگذاران انفرادی رشد کنند. استارت‌آپ‌ها در ابتدا با عدم قطعیت زیادی مواجه می‌شوند و احتمال شکست آن‌ها بالا است؛ به همین سبب، در نهایت تعداد کمی از آن‌ها موفق و اثرگذار خواهند بود. به همین دلیل از همان ابتدای فعالیت نیاز به مدیریت دقیق مالی و حسابداری دارند.

نرم افزار حسابداری رایگان تراز سامانه امکانات زیادی را برای مدیریت استارت‌آپ‌ها فراهم می‌کند. با استفاده از این نرم افزار استارت‌آپ‌ها قادر خواهند بود تا به صورت دقیق‌تر و با سرعت بالاتر اطلاعات مالی خود را در دسترس داشته و تصمیمات بهتر و هوشمندانه‌تر در مورد رشد کسب و کار خود بگیرند. با توجه به همه‌ی این عوامل استفاده از نرم افزار حسابداری برای استارت‌آپ‌ها، یکی از عوامل کلیدی برای رسیدن به موفقیت و پایداری در بازار است.

نرم افزار حسابداری رایگان تراز سامانه برای استارتاپ‌ها
نرم افزار حسابداری رایگان تراز سامانه برای سازمان‌های مردم نهاد یا NGOها

اعطاء نرم افزار حسابداری رایگان به سازمان‌های مردم نهاد 

شرکت‌های مردم نهاد یا NGOها

سازمان‌های غیر دولتی (به‌اختصار: NGOها) سازمان‌هایی هستند که به صورت مستقل از دولت و بخش خصوصی فعالیت می‌کنند. این سازمان‌ها به منظور رسیدگی به مسائل اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و حفاظت از محیط زیست تشکیل شده اند. برای اینکه NGOها بتوانند فعالیت خود را به درستی انجام دهند، نیاز به منابع مالی دارند. منابع مالی NGOها عموما از طریق حمایت دولت یا کمک‌های خیرین تامین می‌شود.

برخلاف شرکت‌های تجاری، NGOها به دنبال کسب سود نبوده و درآمدهای خود را برای رسیدن به اهداف مورد نیاز جامعه مصرف می‌کنند.

با کارشناسان ما صحبت کنید: ۵۸۴۵۲۰۰۰ – ۰۲۱ یا اینکه درخواست تماس دهید.

نرم افزار حسابداری رایگان

نرم افزارهای مالی ترازسامانه این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا پیچیدگی‌های فرآیندهای مالی را با صدور خودکار اسناد مالی ساده کنید، دوباره‌کاری‌ها و خطاهای کاربری را کاهش داده و اطلاعات مالی یکپارچه‌ای را در لحظه و با اطمینان از درستی آن‌ها در اختیار داشته باشید.

۴.۸

مورد اعتماد برخی از بزرگترین برندها

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان تراز سامانه

استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان تراز سامانه برای شرکت‌های دانش بنیان، استارتاپ‌ها و انجمن‌های غیر دولتی (NGOها) بسیار موثر است. زیرا باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های راه‌اندازی شرکت شده و دغدغه انتخاب نرم افزار مناسب با موضوع فعالیت را از دوش مدیران، پژوهشگران و دانشجویان بر می‌دارد.

با استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان تراز سامانه این شرکت‌ها قادر خواهند بود تا به طور دقیق‌تر و سریع‌تر حساب‌های خود را به روز کنند و در نتیجه در زمان و هزینه‌های مالی صرفه‌جویی کنند.

نرم افزار حسابداری رایگان تراز سامانه با کاربری ساده و قابلیت ساده‌سازی انجام فعالیت‌های مالی به طور قابل توجهی در کاهش هزینه‌های مالی و افزایش سود آوری موثر بوده و در پاسخگویی به سازمان امور مالیاتی شفافیت و کارآیی بیشتری را برای آنها به ارمغان می‌آورد.

کارآیی
سهولت استفاده
گزارشات مدیریتی
توسعه پذیر
فرآیندی