نرم افزار سفارش‌گیری و کاربرد آن در توزیع و انبارداری

نرم افزار سفارش‌گیری اندروید

کاربرد نرم افزار سفارش‌گیری اندروید در تسهیلگری، توزیع و انبارداری

وقتی اپ‌های کاربردی غوغا به پا می‌کنند

نرم افزار سفارش‌گیری؛ انسان امروز در محاصره اپلیکیشن‌ها چنان گرفتار شده است که امکان رهایی از آن را ندارد. این نظریه ساخته و پرداخته تبلیغات نیست بلکه واقعیتی است که شرایط انسان امروز را به خوبی به تصویر کشیده است. در این زمانه، فرقی ندارد که بخواهید ماشین کرایه کنید یا کتاب بخوانید یا نقشه راه را بیابید و در اسرع وقت از مبدا به مقصد برسید. شاید هم تمایل داشته باشید که مسکن مورد نظر خود را در کمترین زمان خریداری کرده یا اجاره کنید یا به صورت خودآموز یک زبان خارجی یاد گرفته و در هزینه صرفه‌جویی کنید یا پیتزا سفارش بدهید تا غذای خود را جلوی منزل دریافت کنید بدون اینکه، نیازی به خروج از خانه داشته باشید.
انجام تمام این مراحل، نیازمند نصب اپلیکیشن‌ها است. اپ‌هایی که بر تمام ابعاد زندگی ما سایه انداخته است. کمتر زمانی در زندگی ما پیدا می‌شود که اپ‌ها در زندگی ما کاربردی نداشته باشد. انسانها به استفاده از اپ‌ها آنقدر اعتیاد پیدا کردند که مجبورند مرتب از این اپلیکیشن‌ها استفاده کنند تا بتوانند امور زندگی خود را مدیریت کرده و کارها را پیش ببرند.
«ساده‌سازی توسط اپ‌ها» تنها به انجام امور روزمره خلاصه نمی‌شود. گسترده نفوذ این اپ‌ها، به صورتی است که صنعت را متحول کرده است به ترتیبی که مدیریت امور صنعتی و اداری به وسیله این اپ‌ها آسان شده است. به کمک این اپ‌ها می‌توان افزایش سرعت و دقت را به تماشا نشست و رضایت خاطر مشتریان را تامین کرد.
اپلیکیشن‌های اندروید به سرعت برای انجام کارهای اداری به کارگرفته شد و در گام بعد، در درون نرم افزارهای متعدد همچون نرم افزارهای حسابداری. این اپلیکیشن در «سیستم مدیریت بازاریابی و فروش» مجموعه نرم افزارهای جامع و یکپارچه ERP تراز سامانه نیز گنجانده شد تا عملکرد درون سازمانی کاربران خود را بهبود داده و مجموعه را به سوددهی برساند. اپلیکشینی که می‌تواند کلیه فرایندهای سفارش‌گیری، توزیع و انبار را به آسانی انجام دهد.

نرم افزار سفارش‌گیری اندروید

نرم افزار سفارش‌گیری اندروید

اگر قرار است تا در کار ویزیتوری و سفارش‌گیری موفق شوید. باید از نرم افزار سفارش‌گیر اندروید استفاده کنید تا درهر لحظه بتوانید «آخرین قیمت» و «موجودی انبار» را استعلام بگیرید. تنها در این صورت است که می‌توانید سفارش گرفته و در نهایت فاکتور صادر کنید. فرض کنید که یک بازاریاب به یک واحد فروش مراجعه کرده و فروشنده درخواست می‌کند تا صد عدد مایع ظرفشویی از یک برند خاص را برای او بیاورد.
در چنین شرایطی، بازاریاب باید بتواند از آخرین قیمت و تعداد موجودی کالا در انبار اطلاع پیدا کند. «بررسی لحظه‌ای انبار» قابلیت بسیار مهمی که به کمک این اپلیکیشن و از طریق گوشی هوشمند برای کاربر فراهم شده و بازاریاب را از سردرگمی نجات می‌دهد. در چنین شرایطی، بازاریاب می‌تواند با اعتماد به نفس، در منطقه جغرافیایی حضور پیدا کند و سفارش بگیرد. چون سفارش گرفتن بر اساس موجودی انبار صورت گرفته است به راحتی امکان تامین سفارش وجود دارد.

افزایش سرعت و دقت با نرم افزار سفارش‌گیری اندروید

نرم افزار سفارش‌گیر اندروید، کاربرد گسترده‌ای داشته و هر روز درحال توسعه است. به کمک این اپ، کار سفارش گرفتن در رستوران راحت شده و در عین حال «روند تحویل کالا» که در رستوران «سرو غذا برای مشتری» است؛ تسهیل می‌شود. در رستورانهای بزرگ، کار سفارش‌گیری غذا ، کار بسیار سختی است. اصولا در ساعات سرو غذا برای ناهار یا شام ، رستوران با تعداد زیادی مشتری روبرو می‌شود. شلوغی رستوران بستری را فراهم می‌کند تا سفارش‌ها به صورت غیراصولی و غیردقیق ثبت شود.
حال اگر یک مشتری در رستوران، غذای اشتباهی برایش سرو شود، چه برخوردی خواهد کرد؟ علاوه بر اینکه معترض خواهد شد هزینه غذا را پرداخت نخواهد کرد و این تقصیر متوجه گارسونی است که سفارش را ثبت کرده است. اگر کار گارسون ایرادی نداشته باشد. در نهایت این تقصیر متوجه مشتری یا آشپزخانه خواهد شد.
برای رفع این کاستی‌ها، نرم افزار سفارش‌گیر اندروید به بازارعرضه شد تا با سرعت و دقت بسیار بالا بتواند سفارش‌ها را ثبت کند. به همین دلیل وقتی شما به رستورانی مراجعه می‌کنید. گارسونی با در دست داشتن تبلت و …. به شما مراجعه کرده و سفارش را دریافت می‌کند البته پیشتر منو را در اختیار شما قرار داده بودند تا شما غذای مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

در این شرایط مشخص می‌شود که میز « شماره سه» یک پرس چلوکباب، یک پرس جوجه کباب به همراه سالاد و زیتون و نوشابه …. سفارش داده است. این اپ از این قابلیت برخوردار است تا کالاها را دسته‌بندی کرده و بعد برای هریک، عکسی را انتخاب کند به طور مثال گروه غذاهای ایتالیایی و …..
حال پس از سفارش چه اتفاقی می‌افتد؟ واقعیت این است که همان لحظه اپ؛ ارزش سفارش‌های اضافه شده به سبد خریدار را محاسبه کرده و به همراه مالیات بر ارزش افزوده قیمت جدید را نهایی می‌کند. در کمتر از چند ثانیه سفارش به آشپزخانه ارسال می‌شود تا فرایند سرو غذا توسط آشپزها آغاز شود و در نهایت سفارش را به صندوق ارسال می‌کنند و فاکتور در لیست انتظار باقی می‌ماند تا خریدار یا همان مشتری آن راتسویه کند.
این فرآیند، فرآیندی است که «بدون هدرفت زمانی» روند امور را مدیریت می‌کند زیرا این اپ از قابلیت «ارسال اطلاعات به صورت آنلاین به سرور» برخوردار است که موجب می‌شود تا بر بسیاری از چالش‌های موجود غلبه کنید به همین دلیل «خدمات بهتر» در«زمان کمتر» ارائه خواهد شد که خود بستر رضایتمندی را فراهم خواهد کرد.

نرم افزار توزیع اندروید

اپ اندروید، تنها کارش به سفارش‌گیری خلاصه نمی‌شود بلکه از این امکان برخوردار است تا بر روند توزیع کالا و فعالیت موزعان هم نظارت کند. در بسیاری از موارد برای مدیران این سوال مطرح می‌شود که روند تسویه مالی در شرکت پخش به چه صورت است. در چنین شرایطی علاوه بر نرم افزار سفارش‌گیری اندروید به کمک این اپ می‌توان بر روند تسویه مالی کالا نظارت کرد و حتی امکان صدور گزارش هم وجود دارد.
به کمک این اپ می‌توانید متوجه شوید که چه تعداد فاکتورصادر شده یا اینکه چه عواملی موجب شده است تا پروژه سفارش گرفتن با شکست مواجه شود و محصول شرکت در آن منطقه به فروش نرسد. حتی این امکان وجود دارد که کار فروش را پیگیری کرده و بر روند توزیع کالا به صورت همه‌جانبه نظارت کند. مهمتر اینکه می‌تواند گزارشی از کالاهای برگشتی دریافت کنید و از میزان فروش هر محصول مطلع شوید.
این اپ در کار توزیع غذا هم کاربرد دارد. مشتری غذایی سفارش داده و غذا پس از تهیه شدن در اختیار پیک‌ها یا همان موزعان قرار می‌گیرد. موزع با داشتن فاکتور، همان لحظه به منزل مشتری مراجعه کرده و سفارش را تحویل می‌دهد و مشتری با پوز، هزینه را پرداخت می‌کند.

نرم افزار انبار اندروید

در برخی از مواقع این امکان وجود دارد که درساعات غیراداری ناچار شوید که به روند ورود و خروج کالا بر انبار نظارت کنید یا زمانی که در ماموریت هستید، باید دستوری صادر کنید تا کالایی وارد یا خارج شود. در چنین موقعیتی بهتر است تا از نرم افزار اندروید انبار همانند نرم افزار سفارش‌گیری استفاده کنید تا بتوانید در کمترین زمان کار را انجام دهید. در نتیجه، مدت زمان بلاتکلیفی ماموران حمل و نقل به حداقل می‌رسد زیرا کلیه روند اداری با بارکد انجام می‌شود.
این اپ از این قابلیت برخوردار است که سفارش انبار را به راحتی ثبت کند. در نتیجه دستور ورود و خروج کالا به سرعت صادر می‌شود. مهمتر اینکه، اپ انبار از این قابلیت برخوردار است که بتواند میزان ورودی و خروجی کالا را کنترل کند. این اپ می‌تواند گزارشی از کالاهای راکد را در اختیار مدیران قرار دهد تا در مورد وضعیت آن تصمیم‌گیری کنند.

نرم افزار سفارش‌گیری اندروید یک اپ کاربردی

واقعیت این است که نرم افزار سفارش‌گیری اندروید با سیستم فروش همچون نرم افزار دریافت و پرداخت و سیستم انبار ارتباط نزدیکی دارد به همین دلیل این اپ، می‌تواند اخرین اطلاعات را از سیستم‌های دیگر دریافت کند. به طور مثال اپ سفارش‌گیر رستوران می‌تواند اخرین فاکتور را در اختیار بخش فروش قرار دهد و از سوی دیگر می‌تواند وضعیت موجود در انبار محصولات غذایی رستوران را رصد کند تا دچار کمبود نشود.
در این صورت می‌توان ترکیبی از خلاقیت و سرعت را پیشکش مدیران نسل امروز کرد که می‌خواهند کلیه روند فروش، استعلام از انبار، صدور فاکتور، روند توزیع و رسیدن سفارش به دست مشتری را به صورت شخصی پیگیری کند. با وجود این اپ، فرآیند فروش و انبارداری دیگر پیچیدگی سابق را ندارد و فرایند فروش بسیار ساده می‌شود.

این محتوا را در شبکه‌های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

به منظور بهبود کیفیت مقالات و تولید مطالب کاربردی لطفا در صورت تمایل به سئوالات زیر پاسخ دهید.

عنوان شغلی شما چیست؟ *
کدام محتوای آموزشی را می‌پسندید؟ *

درخواست مشاوره رایگان

نرم افزارهای ERP جامع و یکپارچه تراز سامانه،

ابزاری کامل برای پاسخی دقیق به تمامی نیازهای کسب و کار شماست

Go to Top