درباره گروه شرکت های ترازسامانه
پردازشگر ترازسامانه

پردازشگر ترازسامانه

شرکت پردازشگر ترازسامانه به عنوان اولین شرکت گروه فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1386 با هدف تولید نرم افزارهای تحت ویندوز با نام تجاری تراز آغاز نمود و طی دوران فعالیت خود با بهره گیری از کادر مجرب و فعال و همکاری صاحب نظران خبره ، توانست نقش بسزایی را در صنعت IT کشور ایفا نماید . این شرکت با ارائه محصولات متنوع در حوزه های مالی ، اداری ، صنعتی ، بیمارستانی ، هتل داری و دیگر نرم افزار های کاربردی توانسته سهم عظیمی را از بازار نرم افزار کشور در دست گیرد.

فن‌آوران ترازسامانه

خدمات پشتیبانی شبکه گستره زیادی از تجهیزات IT شرکت که شامل سرور ها، سیستم های کاربران، سوییچ و روترها ، فایروال ها، پرینترها، تجهیزات بی سیم، کابل های ارتباطی و سایر تجهیزات که یک طرف آن ها به IT و تکنولوژی ارتباط دارد را پوشش می دهد. از طریق بازدیدهای دوره ای و استراتژی های نگهداری همه انتظارات شما را از تکنولوژی های IT در شرکت پوشش می دهیم. از طریق تماس با ما خدمات گیری در خصوص شبکه و تکنولوژی را شروع کنید.

فن‌آوران ترازسامانه
وب‌گستر ترازسامانه

وب‌گستر ترازسامانه

شرکت وب‌گستر ترازسامانه بعنوان یکی از ارکان گروه شرکت های ترازسامانه،فعالیت خود را در راستای تحلیل ، طراحی و تولید نرم افزارهای مالی ، اداری ، صنعتی تحت وب بر اساس تکنولوژی java آغاز کرد و در کنار طراحی و تولید وب سایت ها و پرتال های تخصصی ، طراحی و تولید گجت های اندرویدی ، وب سایت و فروش آنلاین از طریق سایت، پروژه Web Base نمودن نرم افزار جامع مالی،اداری و صنعتی تراز (تولید شده در شرکت پردازشگر ترازسامانه) را در دستور کار خود قرار داد که امکان ارتباط با نرم افزار از طریق پیاده سازی وب سرویس و API نیز فراهم گریده است.

بهسامان ترازسامانه

شرکت بهسامان ترازسامانه ، به منظور ارائه خدمات پیاده سازی ، پشتیبانی ، راه اندازی و راهبری نرم افزار در ابتدا به صورت واحدی از شرکت پردازشگر ترازسامانه فعالیت خود را آغاز کرد و پس از مدتی به یک شخصیت حقوقی مجزا تبدیل گردید. این شرکت هم اکنون در زمینه های دیگری چون خدمات مالی و حسابداری ، اصلاح ساختار درون سازمانی فعالیت گسترده ای دارد.

بهسامان ترازسامانه